Blog Tanıtımı: Ev Düzenleme

Dekorasyon bloglarına olan ilginin farkındaydım ama bu zamana kadar kullanıcıların beklentilerini karşılayacak bir dekorasyon bloguna denk gelmemiştim. Ta ki https://evduzenleme.com/ ile karşılaşıncaya kadar.

Bu yazıda tanıtacağım blog olan “Ev Düzenleme” gerek içeriği, gerek yönetimi, gerek tasarımıyla oldukça profesyonel ve tüm bloggerların örnek alacağı başarılı bir blog.

Evduzenleme.com Hakkında

ev düzenleme


Banyo dekorasyonu ve mutfak dekorasyonu başta olmak üzere iç tasarım ve dekorasyon fikirlerinin yer aldığı sitede dünyanın her terinden ilham veren yazılar ve fotoğraflar bulabiliyorsunuz.

Bayan kullanıcıların çok ilgi gösterdiği kendin yap (DIY), ev dekorasyonu gibi konularda oldukça zengin içeriği ile internetin en başarılı bloglarından biri olan Evduzenleme.com’un sade tasarımı, ilgi çekici konu başlıkları ve düzenli içeriği gibi özellikleri başka konularda yayın yapan bloggerların bile inceleyip feyz alabilecekleri türden.

  • Kendin yap bölümünde oldukça ilginç, evde kendiniz uygulayabileceğiniz pratik ipuçları, fikir ve öneriler var.
  • Evinin tasarımını yenileyecekler ve düzenleyecekler için banyo, mutfak, çocuk odası, salon gibi bölümler için örmek tasarımlar ve fikirler oldukça faydalı olabilir.
  • Sitede dekorasyon ve tasarım koleksiyonlarının yanı sıra yine bayanların ilgi gösterdiği örgü bölümü de mevcut.
Dekorasyon ve iç mimariye ilgisi olan kişiler, ilgili bölümlerde okuyan öğrenciler ve evini dekore etmeyi düşünen kişiler için mutlaka ziyaret edilmesi gereken bir site.

Çocuktan sonra 2+1 eve sığmayan, 3+1 daire bakan ve bu dairenin dekorasyonu konusunda fikir arayışında olan ben saatlerce siteden çıkamadım :) Tasarım, içerik ve proje fikri olarak değerlendirdiğinizde siz site ilgili ne düşünüyorsunuz?

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski

İletişim