Teyzeye Doğum Günü Mesajı, Teyzeye Doğum Günü Sözleri | E L M A

Teyzeye Doğum Günü Mesajı, Teyzeye Doğum Günü Sözleri

Web Portalım sitesi olarak teyzeye doğum günü mesajı, teyzeye doğum günü sözleri başlığı ile paylaştığımız bu güzel teyze ile ilgili sözleri çok beğeneceğinizi düşünüyoruz. En anlamlı teyzeye doğum günü mesajlarından oluşan oluşan bu güzel sözlerin içinde resimli sözler de bulabileceksiniz.

Teyzeye Doğum Günü Mesajları Duygusal


Nice nice güzel yıllara teyzelerin bir tanesi.

İyi ki doğdun datlı teyzem.

En güzel yıllar senin olsun teyzelerin en güzeli.
teyzeye doğum günü mesajı
İyi ki doğdun ve iyi ki yanımdasın canım teyzem.

Dünyaya gönderilmiş kanatsız melek doğum günün kutlu olsun.

Teyzelerin teyzesi annemden sonra en değerlimsin doğum günün kutlu olsun.

Doğum günün kutlu olsun canım teyzem. Allah hep gönlüne göre versin mutlu yıllar.

Hayatımız kısa sürse dahi teyzemin hatırı benim için en büyüğüdür nice yıllara dilerim.

Canım güzel teyzem sen her şeyin iyisine layıksın her şey gönlünce olsun mutlu yıllara.

Saf ve temiz su gibisin teyze hayatımda olduğun için binlerce kez şükrediyorum iyi ki doğdun.

Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Daha nice mutlu yıllara teyzeciğim.

O yüzündeki muhteşem gülümsemen hiçbir zaman noksan olmasın teyzem. Doğum günün kutlu olsun.

Mesafeler önemli değil önemli olan kalpten yazılacak olanlardır sevgili teyzecim doğum günün kutlu olsun.

Hem anne yarısısın hem de canımın yarısı. Seni çok seviyorum iyi ki varsın teyzem. Doğum günün kutlu olsun.

Güneş kadar sıcak kar tanesi kadar berrak yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun teyzeciğim.
teyzeye doğum günü sözleri
Annem olmadığı zaman sen bakardın bana emeğini hiç bir zaman ödeyemem doğum günün kutlu olsun teyzelerin en güzeli.

Bu mesajı neden çekiyorum unuttum inan hiç hatırlamıyorum. Dur bakayım. Dur dur buldum doğum günün kutlu olsun canım teyzem!

Canım teyzeciğim iyi ki doğdun. Sağlık başarı aşk mutluluk kısacası hak ettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun.

Dalgalar vuruyor sahile yıldızlar parlıyor sonsuz mavide ben de bitmez sevgimle koşuyorum hep gecelerde. Doğum günün kutlu olsun teyze.

Pastanın etrafında sevdiklerin kalbinin etrafında sevgilerin senin etrafında hayallerin olsun doğum günün kutlu olsun canım teyzem.

Doğum günün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle nice yıllara teyzelerin bir tanesi.
teyze ile ilgili doğum günü sözleri
Yaşa sev gül! Bunlar noksan olmasın yaşamından. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun canım teyzecim. Doğum günün kutlu olsun.

Kelimeler anlamsız gelebilir ben senin her zaman yanındayım mutlu gününde değil zor zamanında da seninleyim. Doğum günün kutlu olsun teyzeciğim.

Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor sensizlik ölüm kadar acı sen nefes kadar önemli canım kadar değerlisin iyi ki doğdun bir tanecik teyzem.

Fluuuppp! Bu bir sms sürprizi. Sana şans getirmek için burada. Bu yüzden hemen gözlerini kapat ve bir şey dile. Mutlu yıllar sana mutlu yıllar sana teyze.
teyzeye doğum günü mesajları
Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatinin bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun teyzeciğim!

Doğduğun gün bulutları yırtarak bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara güzeller güzeli canım teyzem.

Saatlerdir parlak bir fikir arıyorum sana hoş bir mesaj yollayabilmek pırıl bir yaşam dileyebilmek için. Doğum günün kutlu olsun teyze ya bulamadım galiba!

Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum teyzeciğim. Doğum günün kutlu olsun.
teyzeye doğum günü mesajları kısa
Her şey belirsiz görünen bu dünyada tek bir şey kesin. Her zaman zamanın ötesine ve mesafe ötesinde kelimelerin ötesinde benim canım teyzemsin. İyi ki varsın. Mutlu yıllar.

Teyzeler yıldızlar gibidir onları her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Doğum günün kutlu olsun canım teyzem.

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice senelere teyzelerin en güzeli.

160 kısa karaktere neler sığdırabilirim diye düşünüyorum ancak aklıma mutlu bir yaş ve sevgi dolu nice yıllar dilemekten başka bir şey gelmiyor. Seni seviyorum teyze nice nice yaşlara.

Tonton bir nine olduğunda bahçendeki sandalyene oturup eski günlerine daldığında hatırlamak istediğin kadar güzel günler seninle olsun. Doğum günün kutlu olsun teyzeciğim.
teyzeye doğum günü sözleri kısa
Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması teyzecik. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde seninle kutluyorum doğum gününü. Nice yıllara canım teyzem.

Sakın üzülme hayatın hızına en güzel yıllar çabuk geçenlerdir. Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim.

Dikkat! Bu mesaj sevgi neşe ve iyi dilek içermektedir. Bir dakika için yaşamın ve seni düşünen birinin olduğunun sevincini hisset ve mutlu ol! Bu mutluluğun her zaman sürsün. İyi ki doğdun. Nice mutlu yaşlara teyzelerin bir tanesi.

Bugün doğum günün olduğu için farklı ve özel olduğunu mu sanıyorsun sen? Oysa sen benim için sadece bugün değil her gün farklı ve özelsin. Dostluğunun arkadaşlığının verdiği keyfi sana anlatmam çok zor. Kalbim hep seninle. İyi ki varsın. Birlikte daha nice yaşlara teyzem.

Bugün belki de çok kişiden doğum günü mesajı alacaksın ancak şu an okuduğun içlerinde en farklısı. Çünkü bu mesajın her harfi tamamen sevgiden oluşuyor. Hayatının her döneminde mutlu ve sağlıklı olmanı diliyorum. Tüm hayallerin gerçekleşsin hayat güneşi her daim seni aydınlatsın! İyi ki doğdun ve iyi ki varsın teyzelerin gülü.

Bir yıl daha bitti ama sakin üzülme zaman çabuk geçiyor diye. Unutma ki herkes aynı şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım harika bir yıldı dersin. Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle. Nice yıllara canım teyzem. Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun teyzeciğim!

Teyzeye Doğum Günü Mesajları Resimli


Teyzeniz için en güzel ve etkileyici doğum günü mesajını ona göndermek ve ilk bu heyecanı onunla paylaşmak için hemen aşağıyı incelemenizi şiddetle tavsiye ederim.
teyzeye doğum günü mesajları resimli
Annem olmadığı zaman sen bakardın bana emeğini hiç bir zaman ödeyemem. Doğum günün kutlu olsun Teyzelerin En Güzeli.

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu  kalman ve mutlu olman dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun teyzeciğim!

Gün geldi annem gibi oldun gün geldi arkadaş an geldi başkalarının bilmediği her şeyimi paylaştığım sırdaş. Yüzümde ki umutlu gülümseyiş oldun. Şanslıyım çünkü sen gibi bir teyzem var… Nice Mutlu Yıllara Teyzem…

Canıma can katar dilinden çıkan bir güzel sözün çok temizdir senin yüreğin can özüm. Varlığında asalet vardır bilirim, insana umut verir senin o güzel bakışlı ışıldayan gözün. Mutlu Yıllar Canım teyzem…

Bir teyze düşün şeker mi şeker baldan tatlı şirin mi şirin. O kim diye sorma bana sensin o benim teyzem. İyi ki Doğdun. İyi ki varsın benim güzel teyzem.Doğum Günün Kutlu olsun.

Yarınların neşe ve mutlulukla dolduğu yüzüne gülücüklerin hakim olduğu nice mutlu yıllara benim dünya tatlısı teyzem. Doğum günün kutlu olsun.

Yorum Gönder

Daha yeniDaha eski