Haftanın Önemli Gelişmeleri | E L M A

Haftanın Önemli Gelişmeleri

Diternal ekibi olarak sizlere her hafta güncel ve önemli haberleri paylaşmaya öncelik gösteriyoruz. Bu haftanın önemli haberleri hakkında detaylar almak için haberin hemen altında bulunan bağlantıya tıklayarak habere ulaşabiliriniz.


Huawei, Elektrikli Otomobilini Duyurdu: Huawei Cyrus Smart Selection SF5


Huawei Cyrus Smart Selection SF5


Huawei yeni elektrikli otomobili Huawei Cyrus Smart Selection SF5'i duyurdu. Çinli telekom ve ekipman devi Huawei Technologies, şık tasarımının ve özelliklerinin yanı sıra aracın fiyatı hakkında da bilgi verdi. Haber Detayları için tıkla.


Telegram, Yeni Web Uygulamalarını Duyurdu: WebK ve WebZTelegram, Yeni Web Uygulamalarını Duyurdu: WebK ve WebZ


Popüler mesajlaşma uygulaması telegram WebK ve WebZ olmak üzere iki yeni web sürümünü duyurudu. Haber Detayları için tıkla.Kripto Para Piyasalarında Ciddi Düşüş: Bitcoin Düşüşe Geçti!


Kripto Para Piyasalarında Ciddi Düşüş: Bitcoin Düşüşe Geçti!Son dönemlerde popülerleşen yatırım araçlarından birisi olan kripto paralar, sert düşüşe geçti. Kripto para piyasalarındaki ciddi düşüşten Bitcoin yatırımcılarının yanı sıra altcoin yatırımcıları da etkilendi. 

Haber Detayları için tıkla.BluTV Kids içerikleri 3 Gün Boyunca Ücretsiz


BluTV Kids içerikleri 3 Gün Boyunca Ücretsiz

BluTV, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'na özel en sevilen BluTV Kids içeriklerini 3 gün boyunca ücretsiz izleyebilme imkanı sundu. Haber Detayları için tıkla.


Önemli gelişmelerden önceden haberdar olmak için takipte kalın.
Yorum Gönder

Daha yeniDaha eski