İftarı Beklerken Oynanabilecek Oyunlar | E L M A

İftarı Beklerken Oynanabilecek Oyunlar

Ramazan ayının gelmesiyle beraber, iftarı bekleyenler için bir oyun listesi hazırladık. İftarı Beklerken Oynanabilecek Oyunlar listemizde beğenebileceğiniz oyunlar bulunuyor.


Ramazan'da iftarı beklerken oynanabilecek diğer oyunlara göz atmak için 50 TL ve Altı Alınabilecek Oyunlar ve 20 TL ve Altı ile Alınabilecek Oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz.

İşte Bilgisayardan iftarı beklerken oynayabileceğiniz oyunlar;


  Fall Guys: Ultimate Knockoutİftarı beklerken oynanabilecek oyunlar

Listemizin ilk sırasında Fall Guys var. Fall Guys 50 ve 100 adet arası tavuğun bir parkuru tamamlamasını konu alan bir oyun. Her turda elenen tavuklar oluyor. 

Oyunu kazanmak için herkesi geride bırakarak parkura ilk ulaşmaya çalışmalısınız. Final turunu da kazanırsanız oyunun birincisi seçilirsiniz.
  House Flipper


iftarı beklerken oynanacak oyunlarHouse Flipper, genel olarak bir ev temizliği oyunudur. Bir evi satın alıp yenileyip satabileceğiniz bir video oyunu. Örneğin bir ev aldınız ve ev çok dağınık, eşyaları da eski; evi temizleyip, boyayıp yeni eşyalar satın alıp satabilirsiniz. Temizlik sevenler için harika bir oyun. İftarı Beklerken Oynanabilecek Oyunlar listemizi umarız beğenmişsinizdir. Görüşlerinizi belirtmeyi unutmayın.

Yorum Gönder

Daha yeniDaha eski