Kripto Tarihinin En Büyük Bitcoin Balinalarından Biri 2.000.000.000 dolarlık BTC'yi Harekete Geçirdi | E L M A

Kripto Tarihinin En Büyük Bitcoin Balinalarından Biri 2.000.000.000 dolarlık BTC'yi Harekete Geçirdi

Kripto Tarihinin En Büyük Bitcoin Balinalarından Biri 2.000.000.000 dolarlık BTC'yi Harekete Geçirdi


balinalardan birisi 2.000.000.000 milyon dolarlık btclerini başka cüzdana taşıdı


Tüm zamanların en büyük Bitcoin balinalarından biri, kripto varlığı 54.000 dolar civarında seyrederken aniden on rakamlık devasa bir BTC çantasını cüzdanlarından çıkardı.

Blockchain takipçisi Bitcoin Block Bot'a göre , bilinmeyen bir kuruluş , işlem sırasında sadece 19,67 $ 'lık bir ücret karşılığında 2,2 milyar dolar değerinde 40,913 BTC'yi yeniden konumlandırdı .

Balina , 900 Bitcoin'i 60 işlem geçmişi olan tek bir cüzdana taşıdı . Toplamda sadece iki işlem içeren ikinci bir cüzdan 40.013 BTC topladı .

BitInforCharts , transferin arkasındaki dev balinanın 27 Şubat'ta BTC cüzdanını yarattığını ve hemen var olan 16. en zengin adres olduğunu ortaya koyuyor .

İlgili adreslerin, kripto alanına yatırım yapan veya bu alanda çalışan bir şirketle bilinen herhangi bir bağlantısı yoktur. Ayrıca Bitcoin, açık piyasada alınıp satılabileceği ve kripto borsalarının sahip olduğu bilinen herhangi bir adrese taşınmamıştır.

Balina tespitleri, zincir içi analiz firması Glassnode'un, son Bitcoin düzeltmesinin yeni sahipleri büyük ölçüde sarsarken, eski daha güçlü eller "güçlü kalmaya devam ettiğini" söylemesinden günler sonra geliyor.


UYARI : Burada yazılan makale sadece haber yazısı anlamı taşımaktadır.Kesinlikle al-sat tavsiyesi taşımamaktadır. Yapmış veya yapacak olan alım ve satımlardan yazarlarımız sorumlu değildir.Lütfen sadece habere göre alım veya satım işlemi yapmayınız!

Yorum Gönder

Daha yeniDaha eski