Html İle Form Eleman İşlem Uygulamaları 11 | E L M A

Html İle Form Eleman İşlem Uygulamaları 11

           

Programlama öğrenmek için her zaman yeni örnekler denemelisiniz. Bunun için bugün sizlere Html İle Form Eleman İşlem Uygulamaları 11 programını aktaracağız.  Html  de kodlama nasıl gerçekleşir? Html İle Form Eleman İşlem Uygulamaları 11 nasıl kodlanır? Gibi sorularınızın cevabını bu içeriğimizde bulabilirsiniz.


Html Programlama Örnekleri


Html İle Form Eleman İşlem Uygulamaları Kod Alanı


Html  web programlama dilinde Form Eleman İşlem Uygulamaları 11 kod metnini oluşturduk. Bu uygulama serimizde form elemanları ve bu form elemanlarında kullanılan etiketlerin hem kullanımını göreceğiz hem de örnekler ile pekiştireceğiz. Kullanıcılardan bilgi almak için html de formlar kullanılmaktadır. 


Bu uygulamamızda nethod özelliğinin örnek kullanımını uygulayacağız. Herhangi bir form verileri gönderilirken kullanılacak olan HTTP  yöntemini belirlemektedir. Bu yöntem için Get yöntemi de Post yöntemi de kullanabilmektedir.  Bu uygulamamızın kod metni aşağıdaki gibidir:


<form action="/action_page.php" method="get">

<form action="/action_page.php" method="post">

Bu uygulamada herhangi bir sorun yaşarsanız aşağıya yorum olarak bırakabilirsiniz. Bunun yanı sıra web sitemizdeki diğer hazır Html programlama örneklerine ulaşmak için bu linke tıklayabilirsiniz

Yorum Gönder

Daha yeniDaha eski