AMC, Btc,Eth,Ltc ve Bch'nin Yanında Dogecoin'i de Ödeme Yöntemi Olarak Kabul Edecek | E L M A

AMC, Btc,Eth,Ltc ve Bch'nin Yanında Dogecoin'i de Ödeme Yöntemi Olarak Kabul Edecek

amc, dogecoini ödeme yöntemi olarak kabul edecek

AMC, Diğer Kriptoların Yanına Dogecoin'i Ödeme İçin Eklemeyi Düşünüyor

Şirket, yıl sonuna kadar kripto para ödemelerini ekleyecek.

AMC Entertainment CEO'su Adam Aron, bugün Twitter izleyicisine Dogecoin'i kabul etme olasılığı hakkında anket yaptı .

Aron, Twitter beslemesine şu mesajı gönderdi:

amc, dogecoini ödeme yöntemi olarak kabul edecek

Saatler içinde 50.000'den fazla kullanıcı yanıt verdi. Ankete katılanların %75'i, Dogecoin ödemelerini ekleyen zincir lehinde oy kullanırken, %8,4'ü kişisel olarak kullanmaları pek olası olmasa da madeni paranın eklenmesinden yanaydı.

Aron, AMC tiyatrolarının imtiyazlar ve çevrimiçi bilet satışları için diğer dört kripto para birimini Bitcoin,Ethereum,Litecoin ve Bitcoin Cash'i kabul edeceğini doğruladı .


Yıl Sonuna Göre Kripto Ödemeleri

AMC'nin kripto planları ilk olarak Ağustos ayının başlarında bir yatırımcı çağrısı sırasında duyuruldu . Bu karar, Google Pay ve Apple Pay işlemleri için de destek ekleyeceğinden, dijital ödeme sistemlerini yenileme planının bir parçasıydı.

Lansman tarihi açıklanmasa da Aron, bunun yıl sonuna kadar uygulanacağını söyledi.

AMC, 11.000'den fazla ekran ve 1000'den fazla mekan ile dünyanın en büyük tiyatro zincirini işletmektedir. Gamestop gibi diğer şirketlerin yanı sıra, perakende yatırımcılar arasında sosyal medyada sıkça tartışılan bir “meme hissesi” olarak tanındı.

AMC, Dogecoin'i kabul ederse, Newegg , Dallas Mavericks mağazası ve Amerikan Kanser Derneği dahil olmak üzere son aylarda bunu yapan diğer önemli gruplara katılacak .UYARI : Burada yazılan makale sadece haber yazısı anlamı taşımaktadır.Kesinlikle al-sat tavsiyesi taşımamaktadır. Yapmış veya yapacak olan alım ve satımlardan yazarlarımız sorumlu değildir.Lütfen sadece habere göre alım veya satım işlemi yapmayınız!

Yorum Gönder

Daha yeniDaha eski