2021'de Yıl Sonuna Kadar Gelecek Steam İndirimleri ve Tarihleri | E L M A

2021'de Yıl Sonuna Kadar Gelecek Steam İndirimleri ve Tarihleri


Neredeyse tüm oyuncuların kullandığı ve bildiği olan Steam oyun platformu her sene olduğu gibi bu senede indirimlerini bizlere sunuyor.  Peki bu indirimlerin tarihleri ne zaman ? Hangi başlıklar altında indirim olacak ? Ne indirimleri olacak ? Yıl sonuna kadar hangi indirimler olacak ? Bilmeyenler için Steam nedir ? Hepsi ve daha fazlası makalemizde...Steam Nedir ve Nasıl Kullanılır ?


Steam, Valve Corporation tarafından 2003 yılında geliştirilmiş bir dijital oyun dağıtım platformudur. Satın almak ve oynamak istediğiniz oyunu Steam hesabı açarak uygulama üzerinden çevrimiçi ( online ) olarak satın alabilir , oyun ücretsiz ise ödeme yapmadan indirebilir ve oynayabilirsiniz.

18 yıldan daha fazladır piyasada olan ve son zamanlarda önemli oyunların bir çoğunun dağıtım hakkını eline alan Steam, oyunlarını dijital ortamlarda muhafaza ediyor ve satın alan kişiye herhangi bir cd vb. göndermiyor.

Windows, Linux ve Mac gibi işletim sistemlerinde çalışan Steam'den oyun almak çok basit. Uygulamayı yüklemeniz, Steam hesabını açmanız ve hesap bilgilerinizi girmeniz gerekiyor. Sonrasında arama kısmına gelerek satın almak veya indirmek istediğiniz oyunun ismini aratarak indirmeyi veya da satın almayı başlatabilirsiniz.

Steam zaman zaman yaptığı kampanyalar ile oyunculara indirimler sağlıyor. Bazı oyunlar için kısıtlı sayıda veya da belirli bir süre için ücretsiz satın alma seçeneklerini bizlere sunuyor. Steam yaz indirimleri , Black Friday , Cadılar Bayramı indirimleri , Kış indirimleri ve yıl sonu indirimleri gibi kampanyalar ile
oyunlarında büyük rağbet görüyor.2021 Steam İndirimleri Ne Zaman ?
Masa Üstü ( Oyun ) Festivali: 21 - 25 Ekim
Cadılar Bayramı İndirimi: 28 Ekim - 1 Kasım
Sonbahar İndirimi: 24 - 30 Kasım
Kış İndirimi: 22 Aralık - 5 Ocak


Bu sene açıklanan, bizlere sunulan indirimler ve kampanyalar bu şekilde. Daha fazla indirim ve kampanya duyurusunda veya anlık açıklanan indirimleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Sizlere anlık veya güncel olarak indirim ve kampanyaları paylaşıyor olacağız.


Bu makalemizde Steam indirimlerini ve indirim tarihlerini ele aldık, kısa ve öz bir şekilde sizlerin okuması için derledik. Steam nasıl kullanılır ? ve Steam nedir ? bunların açıklamasını yaptık. Daha fazlası için sayfamızı takip etmeyi unutmayınız. Başka bir makalede görüşmek üzere


Yorum Gönder

Daha yeniDaha eski