Futbolu bırakmak zorunda kaldı, büyük ikramiye onun biletine çıktı!

İngiltere’de Sheffield United forması giyen ve sakatlıkları nedeniyle 3 yıl önce futbola veda ederek mütevazi bir işte çalışmaya başlayan Terry Kennedy, milli piyangodan 1 milyon Sterlin kazandı.

Yaşadığı diz sakatlığı nedeniyle 3 yıl önce futbol kariyerini noktalamak zorunda kalan eski Sheffield United yıldızı Terry Kennedy piyangodan 1 milyon Sterlin (yaklaşık 1,2 milyon Euro) kazandı. 28 yaşındaki eski İngiliz futbolcu talihsiz sakatlıkları nedeniyle futbola veda etmesinin ardından sosyal medyada paylaşılan bir video ile yeniden gündem oldu.

ARKADAŞLARI PAYLAŞTI VİRAL OLDU

Futboldan erken emekli olmak zorunda kalan Terry Kennedy kendisine çok daha mütevazi bir iş buldu ve bu hafta sonu oynadığı bir milli piyango biletine tam 1 milyon Sterlin ödül vurduğunu öğrendi.

İş arkadaşları, piyango biletini teyit etmek için yaptığı telefon görüşmesi sırasında Terry Kennedy’yi kamerayla kayda aldı. Biletine büyük ikramiyenin isabet ettiğini öğrenen Terry’nin gözyaşlarına boğulduğu o anlar ölümsüzleştirilerek sosyal medyada paylaşıldı. Futbolu bıraktıktan sonra şansı bir piyango bileti ile değişen Terry’nin yaşadığı kısa süreli şokun ardından büyük ikramiyeyi ‘Aman tanrım’ diyerek karşıladığı o görüntüler viral oldu. Video, Twitter’da yaklaşık 1,9 milyon kez görüntülendi ve 6.000’den fazla beğeni aldı.

MAGUIRE İLE BİRLİKTE OYNUYORDU

Sheffield United’ta 15 yıl geçiren Terry Kennedy Manchester United kaptanı Harry Maguire ile birlikte stoperde müthiş bir ikili olmuştu. İngiltere Milli Takımı için de geleceğin takımında gösterilen Terry dizinden yaşadığı sakatlıklar nedeniyle hayallerini gerçekleştiremeden yeşil sahalara veda etmişti. Kariyerinde Alfreton Town forması da giyen Terry’i eski kulübü kazandığı ikramiye sonrası Twitter’dan tebrik etti.Alıntı Haberin Kaynağı Korkusuz Gazetesi https://ift.tt/3nACdsu

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski

İletişim