Murat Boz’un Geç Gelen Pişmanlığı | O Ses Türkiye 11. Bölüm


O Ses Türkiye adlı kanal tarafından yayınlanlanan bu Bu video Youtube internet sitesinden, Yeniistiklal.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu videonun hukuki muhatabı kanal sahibidir. kanallar ile ilgili her tür şikayetinizi [email protected] adresimize gönderebilirsiniz.

“Murat Boz’un Geç Gelen Pişmanlığı. Keşke dönseymişim.
#OSesTürkiye ‘yi takip et, ilk haberdar sen ol👉https://www.youtube.com/user/osesturkiyecom?sub_confirmation=1

O Ses Türkiye bu sezon nefesleri kesecek!

Sunuculuğunu Acun Ilıcalı’nın yaptığı, ekranların sevilen yarışması O Ses Türkiye, yeni sezonu ve değerli jürileri ile bu yıla da damga vuracak. Jüriliğini Ebru Gündeş, Murat Boz, Oğuzhan Koç ve Beyazıt Öztürk’ün yaptığı O Ses Türkiye, yeni sürprizlerle yarışmacılarını bekliyor. Türkiye’nin her ilinden katılan yarışmacıları kıyasıya mücadele ettiren, bugüne kadar Türkiye’de birçok güzel sesin keşfedilmesini sağlayan O Ses Türkiye, 5 Ekim Cumartesi günü TV8 ekranlarında yeni sezonuna başlıyor.

Web Sitesi: https://ift.tt/2szM3kC
Facebook: https://ift.tt/38pvpUh
İnstagram: https://ift.tt/36auPrM
Twitter: https://twitter.com/osesturkiye

Ebru Gündeş, Murat Boz, Oğuzhan Koç ve Beyazıt Öztürk’ün jüriliğini yaptığı O Ses Türkiye yeni bölümleriyle #TV8’de…

Murat Boz’un Geç Gelen Pişmanlığı | O Ses Türkiye 11. Bölüm yazısı ilk önce Yeni İstiklal üzerinde ortaya çıktı.Alıntı Haberin Kaynağı Yeni İstiklal https://ift.tt/3GGQ0oh

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski

İletişim