Yavaş’ın ısrarı sonuç getirdi: Gökçek belediyenin zırhlı aracını teslim ediyor | E L M A

Yavaş’ın ısrarı sonuç getirdi: Gökçek belediyenin zırhlı aracını teslim ediyor

Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, kullandığı Ankara Büyükşehir Belediyesi ait zırhlı aracı teslim edeceğini açıladı. Gökçek, zırhlı araçı Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın yaygarası yüzünden hakkı olduğu halde iade edeceğini duyurdu.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, belediyeye ait bir cipin eski başkan Melih Gökçek’te olduğunu söylemiş, “Artık ailece belediyenin mallarından elinizi çekin. Bu mallar sizin babanızın malı değil” çıkışında bulunmuştu. Aracın bugüne kadar güvenliği dolayısıyla kendisinde olduğunu öne süren Melih Gökçek, yarın aracı teslim edeceğini duyurdu.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, katıldığı bir televizyon programında belediyeye ait bir aracın hala eski başkan olan Melih Gökçek’te olduğunu söyleyerek “Niye vermiyorsun kardeşim belediyenin malını? Artık ailece belediyenin mallarından elinizi çekin. Bu mallar sizin babanızın malı değil” ifadelerini kullanmıştı.

ZIRHLI ARACI YARIN TESLİM EDECEK

Sosyal medya hesabından bu konuya ilişkin yeni bir paylaşım yapan İbrahim Melih Gökçek ise Valilik kararı ile kendisine tahsis edilen zırhlı aracı, Mansur Yavaş’ın ısrarları üzerine yarın teslim ettireceğini açıkladı.

‘MANSUR YAVAŞ’IN ISRARLI YAYGARASI ÜZERİNE İADE EDECEĞİM’

Gökçek, paylaşımında şunları söyledi:

“Bugüne kadar valiliğin güvenliğim dolayısıyla bana valilik kararıyla tahsis ettiği zırhlı aracı, Mansur Yavaş’ın ısrarlı yaygarası üzerine hakkım olduğu halde iade etmeye karar verdim. Yarın aracı teslim ettiriyorum”https://ift.tt/3q0arWy
GÜNDEM – Kronos Haber https://ift.tt/31XHRNf Alıntı : https://ift.tt/3lNhccN

Yorum Gönder

Daha yeniDaha eski