Sonunda!


Uzun süredir planladığım ve doğru tasarımı bulamadığım için sürekli ertelemek zorunda kaldığım blog tasarımımı sonunda değiştirdim. Bir dönem eski tasarımıma dönme konusunda da tereddütler yaşasam da sonunda yeni bir tema bularak bu düşüncemden vazgeçtim. Son birkaç gündür bloguma girenler varsa farklı tasarımlar denediğimi göreceklerdir. Temayı seçerken aradığım temel özellikler ise basit, kulanıcı odaklı ve SEO uyumlu olmasıydı. Özellikle SEO uyumlu olması son derece kritik bir seçenekti ve sonuç olarak aradığım temayı buldum.


MyAbdurrahim adlı Endonezyalı bir tasarımcının yapmış olduğu InkaStroy teması olan bu tema son derece hızlı ve farklı tarzdaki bloglar için son derece kullanışlı görünüyor. Aslında bu bilgiyi paylaşmam kendi blogum açısından ne kadar doğru çok fazla emin değilim ancak bilgi paylaştıkça çoğalır diyenlerden biriysem eğer (ki öyle olduğumu düşünüyorum) bu benim için çok fazla sorun olmayacaktır. Dileyen bu değerli tasarımcının adını ya da temasını Google'da arayarak ücretsiz olarak ulaşabilir.

Bu arada tema da eğer doğru boyutlarda resimler kullanır ve doğru bir SEO çalışması yaparsanız, hız ve SEO açısından kesinlikle olumlu farkedecektir.

Güncelleme:

Temamda yeni yaptığım ufak bir düzenleme sayesinde artık blogumda çeviri özelliği de aktif oldu. Hemen sağ üst köşede yer alan çeviri butonuna tıkladığınız sitemi Yandex.Çeviri üzerinde istediğiniz dile çevirebilirsiniz.
HamdiPhone

Cep Telefonu Teknik Servis

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski